O internecie, komputerach, systemach - o wszystkim

Budowa podpiwniczonych domów prefabrykowanych w Szczecinie

Są osoby dla których dom jednorodzinny po prostu musi mieć piwnicę. Dla takich ludzi dom bez piwnicy to nie jest to czym można się chwalić i czuć tam doskonale. Twierdzą, że spełnieniem ich marzeń jest właśnie gotowy dom z piwnicą. Niestety panuje mit, że dzisiaj nie buduje się już domów podpiwniczonych. Nic bardziej błędnego!

Otóż w dzisiejszych czasach budowa domów z piwnicami wre w jak najlepsze. Bogaci mieszkańcy europy zachodniej nowe inwestycje budowlane zaczynają właśnie od budowy piwnicy. Pomaga w tym fakt, że na rynku budowlanym pojawiły się firmy, które oferują tak zwane domy modułowe z gotowych, prefabrykowanych elementów betonowych. To niesamowite rozwiązanie, które pozwala budować dom w stanie surowym zamkniętym dosłownie w kilka dni. Wszystkie elementy przygotowywane są na specjalnej hali produkcyjnej i przywożone na plac budowy do zmontowania.

Szybka i tania budowa domów z piwnicą metodą modułów prefabrykowanych z betonu

Ściany piwnic powstają na podstawie projektu budynku z wodoodpornego betonu. Są nie przemakalne i odporne wilgoć. W fazie montażu nie ma żadnego spoinowania. Wszystko jest odpowiednio zaprojektowane i składane tak, że zapewnia to idealną nieprzesiąkalność. W fazie projektowej i produkcyjnej elementów uwzględniany jest każdy szczegół tak żeby nie pominąć systemów wentylacyjnych, kanałów i puszek na elektrykę oraz urządzeń wodno kanalizacyjnych. Ściany, sufity i podłogi przygotowane są na położenie kabli i innych elementów niezbędnego wyposażenia domu.

Stropy oraz ściany nad piwnicą prefabrykowane są oczywiście w tej samej firmie i technologii. Zawsze dokładnie odwzorowują projekt. W technologii modułowej – prefabrykowanej można zbudować praktycznie każdy dom. Nie ma problemu ze zdecydowaniem się na taki rodzaj budowy nawet wtedy, gdy mamy już uprawomocnione pozwolenie na budowę naszego domu. Warto o tym pamiętać bo budowa domu prefabrykowanego z gotowych elementów betonowych to oszczędność naszego czasu. To także nasz spokój bo nie musimy stresować się przeciągającą się miesiącami budową.

Piwnica z prefabrykatów betonowych wyposażona jest także w moduł z gotowymi schodami z betonu – Zachodniopomorskie

Budowa piwnicy z gotowych prefabrykatów betonowych.

Budując piwnicę z modułów betonowych nie musimy martwić się także o schody. Firma przywiezie nam je gotowe i zamontuje. Takie domy to także komfort jeśli chodzi o ogrzewanie. Nie musimy montować kaloryferów lub ogrzewania podłogowego. Specjalne rury i kanały grzewcze wkomponowane są w gotowe stropy kanałowe. Jeśli chcemy żeby nasza budowa nie ciągnęła się latami to na starcie możemy zaoszczędzić kilka miesięcy. Jeśli wszystko dobrze rozplanujemy i odpowiednio wcześnie złożymy zamówienie na gotowe prefabrykaty to od momentu przygotowania podstawy pod dom możemy go mieć w stanie surowym zamkniętym w kilka dni.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o powyższej technologii. Poniżej można znaleźć komentarze o firmie budowlanej ze Szczecina. Zobacz co internauci sądzą o temacie – Budowa domu z piwnicą Szczecin – Dobra firma budowlana

Domy prefabrykowane Szczecin : https://www.domdobrejenergii.pl/

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge