O internecie, komputerach, systemach - o wszystkim

Gdzie W Szczecinie Pożyczki Pod Zastaw Samochodu

Jeśli jeszcze nie zdarzyła Ci się sytuacja, że brakło Ci pieniędzy na bieżące opłaty związane z życiem, to jesteś naprawdę szczęśliwą osobą. Recesja gospodarcza stale przysparza jednak wielu problemów finansowych nawet ludziom, którzy uważani są za majętnych. Wystarczy tylko pogorszenie się wskaźników finansowych pracodawcy i już można stracić zatrudnienie.

Gdzie pożyczyć pieniądze

Gdzie pożyczyć pieniądze

Jeśli ktoś w takim przypadku nie znajdzie pilnie nowej pracy, to może wpaść w spore kłopoty. Coraz częściej właśnie Polacy zderzają się z taką sytuacją. Rozpoczyna się wtedy proces pożyczania pieniędzy. Podstawą stają się oczywiście banki, jednak nie zawsze są one skłonne do pomocy. Jeśli ktoś nie ma dobrej historii w BIK, lub brakuje mu zdolności kredytowej to niestety jest dla banków na straconej pozycji. Co wtedy zrobić? Gdzie pożyczyć pieniądze ?

Dlaczego wybierać pożyczki pod zastaw ?

Odpowiedzią na powyższe kwestie są pożyczki pozabankowe oraz pożyczki prywatne. Wybór konkretnego rozwiązania zależny jest w głównej mierze od wielkości potrzebnej sumy. Małe kwoty na krótkie okresy to głównie chwilówki. Większe pożyczki to już prywatne transakcje pod zastaw. Najczęściej są to pożyczki pod zastaw samochodu, rzadziej pod zastaw nieruchomości. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z takiej opcji w Szczecinie, to można polecić firmę BANKNET (www.banknet.pl). Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w pośrednictwie kredytowym można tam bezpiecznie pożyczyć dowolną sumę pieniędzy. Doradcy na miejscu dobierają indywidualnie dla każdego odpowiednią propozycję.

Czy warto wybierać pożyczki pod zastaw nieruchomości ?

Kolejną możliwością dostępną dla osób poszukujących sposobów pożyczenia wyższych kwot, są pożyczki pod zastaw nieruchomości. Tutaj również można skorzystać samochodyz uproszczonych zasad. Firmy udzielające takich pożyczek nie sprawdzają ani baz dłużników, ani nie sprawdzają zdolności kredytowych. Nie potrzebne są także zaświadczenia z ZUS czy US. Tym co jest najważniejsze to zabezpieczenie kredytu. Odpowiednia nieruchomość taka jak : mieszkanie, dom, czy ziemia otwierają możliwość do otrzymania pieniędzy. W przypadku zastawów rolnych stosowane są często zniżki oprocentowania. Do przeprowadzenia transakcji wystarczy umowa notarialna oraz odpowiedni wpis w księdze wieczystej. Tym co jest niezwykle istotne to konieczność dokładnego przeanalizowania ww. umowy.

To jest kontakt dla zainteresowanych otrzymaniem pożyczki pod zastaw mieszkania lub domu w Szczecinie.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

  • Solek, 5 sierpnia, 2017, 10:10 am

  Zdaję sobie sprawę, że pożyczka pod zastaw mieszkania to bardzo poważna sprawa. Jednak nie mam wyjścia i muszę pożyczyć gdzieś 50 tys złotych, a banki mnie totalnie olały.
  Mam mieszkanie dwupokojowe w Szczecinie. Mogę je zastawić, ale tylko firmie z odpowiednimi referencjami. Nie chcę zostać na lodzie jak to można nieraz obserwować w telewizji.

  Mam prośbę do czytelników tego bloga. Czy ktoś z Was miał przyjemność korzystać z usług wspominanej tu firmy ? Czy wszystko dobrze się zakończyło ?

  • Satrapa, 22 kwietnia, 2019, 3:49 pm

  Czy udzielacie też pożyczki pod zastaw ziemi rolnej ? Ile bym dostał pod zastaw 1 hektara ziemi ? Potrzebuję dokupić maszyny do prac polowych. Szukam pewnej i taniej pożyczki.
  W przyszłym tygodniu będę w Szczecinie to mogę podjechać do Państwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge