O internecie, komputerach, systemach - o wszystkim

Sprawdzone pożyczki od prywatnych inwestorów

Zawsze łatwiej jest wydawać pieniądze niż je zaoszczędzić, pożyczać aniżeli oddawać. Polaków jednakże ta kwestia zdaje się nie nurtować, o czym świadczą liczby dotyczące zaciągania kredytów. Banki zaostrzyły procedury przyznawania kredytów, dokładniej sprawdzają każdego klienta, przyszłego, potencjalnego kredytobiorcę. Sporo się trzeba nagimnastykować, żeby dostać nawet niewielką pożyczkę.

Osoby, które mają na swoim koncie inne zobowiązania, albo też nie zawsze spłacały je terminowo z pewnością na pomoc banku liczyć nie mogą. Zostają im inne wyjścia, te alternatywne. Ale nie oznacza to, że pożyczka będzie droższa. Wystarczy tylko dobrze poszukać, wybrać najkorzystniejszy produkt. Pożyczki pozabankowe udzielane są przez firmy pożyczkowe, parabanki, jak również przez serwisy internetowe czy osoby prywatne. Najdroższe i najmniej korzystne są zawsze szybkie pożyczki zwane zwyczajowo chwilówkami. Zaciąga się je jednakże na krótki okres czasu, tym samym wysokość oprocentowania nie jest tak dotkliwie odczuwalna przez pożyczkobiorcę. A i sama kwota pożyczki nie należy do najwyższych.

Najlepiej wybierać sprawdzone pożyczki od prywatnych inwestorów (Pozyczki-pozabankowe.org), żeby później nie mieć problemów. Warto kierować swoje kroki do firm pożyczkowych, które istnieją w świadomości Polaków, reklamują się, mają swoje oddziały. Lepsze to niż wiara na słowo prywatnemu pożyczkodawcy, który na domiar złego wymaga wpłaty danej kwoty na konto w celach weryfikacji. Takich oszustów trzeba unikać a nawet przestrzegać innych przed owymi praktykami.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

    • Dobre pożyczki prywatne, 6 stycznia, 2013, 11:52 am

    Nie wiem czy wiecie, że pożyczki od prywatnych inwestorów to bardzo dobra alternatywa dla wszystkich zadłużonych potrzebujących kredytu. Oczywiście mile widziane jest coś pod zastaw, ale dzięki temu można dostać naprawdę niskie oprocentowanie.

    • WŁODZIMIERZ, 26 maja, 2013, 5:35 pm

    WITAM

    jestem na emeryturze pilnie potrzebuje 800 zł. pozyczki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge