O internecie, komputerach, systemach - o wszystkim

Własny katalog stron

Dobry i solidnie polinkowany katalog atrakcyjnych stron internetowych to aktualnie chleb powszedni każdego pozycjonera serwisów w internecie. Naturalnie trzeba korzystać dodatkowo z innych dostępnych w internecie katalogów i dodawać własne strony gdzie tylko można. Natomiast gdy poważnie trudnimy się promocją stron i chcemy mieć satysfakcjonujące skutki to powinniśmy również zrobić jakiś swój katalog stron zadbany i na bieżąco linkowany.

Ostatnio najmodniejszym i tak naprawdę chyba najciekawszym skryptem pod taki serwis jest skrypt seokatalog. Istnieje już ponad półtorej roku i przez ten czas stworzono więcej niż tysiąc stron opartych dokładnie na tym oprogramowaniu. Warto zawsze zastanowić się dobrze i przemyśleć strategię nim zdecydujemy się na postawienie własnego spisu stron www. Jeśli zdecydujemy się na życzliwy, inaczej nie moderowany spis to może się to dla nas skończyć nie ciekawie.

Wyszukiwarki nie pochwalają takich stron i bardzo sprawnie wywalają je ze swojego indeksu lub stosują tak zwane filtry. Najprawidłowiej postawić taki katalog, który będzie zawsze moderowany i jednym z najistotniejszych kryteriów przy akceptacji wpisów będzie unikatowość i nie powtarzalność tekstu. W tym wypadku idzie poważyć się i powiedzieć, że po jakimś okresie będzie to popularny i przyjazny dla wyszukiwarek serwis, który może być również źródłem małych dochodów. Oczywiście nie ma co nastawiać się na jakieś wielkie zarobki jednak stale dodatkowych parę złotych w miesiącu może nam się przydać.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge