O internecie, komputerach, systemach - o wszystkim

Top model

Każda młodziutka dziewczyna gdy jest mała, śni o tym, żeby być gwiazdą. Profesja modelki jest naprawdę trudny, mimo obrazu, który pokazywany jest w gazetach. Kilka miesięcy temu do naszego kraju trafił telewizyjny show Top Model, który był jednym dużym konkursem, mającym na celu znalezienie prawdziwej top modelki.

Miał on pokazać oglądającym, że z brzydkiego kaczątka może wyrosnąć śliczny łabędź. Zyskał ogromną popularność, miał na tyle dużą oglądalność, że postanowiono o kontynuacji, co jest równoznaczne z tym, że widzowie mogą spodziewać się Top Model 2. Top Model to pewien zwrot, który w różnych krajach nastąpił wiele lat wcześniej. I choć nasza polska edycja nie była tak wyrazista, to jednak przełamywała różnego rodzaju tabu. Kandydatki na modelki bowiem musiały pozować do zdjęć nago, do tego w różnych pozach. Zadania które wykonywały dziewczyny nie były proste, jednakże większość z kandydatek dała sobie znakomicie radę. Przychylność publiczności okazała się ważniejsza od zdania jury, czy nawet tylko wyglądu uczestniczki.

Tytuł Top Model zdobyła dziewczyna, która nie była faworytką przez cały program. Stała się nią przypadkowo. Widzowie lubią, jak na ich oczach rodzi się nowa modelka. Może dlatego właśnie tego typu show jak Top model w polskiej wersji cieszą się taką popularnością. Nastolatki, które nie wzięły udziału w castingach do pierwszej edycji, już niebawem będą miały szansę to zrobić. Ciekawe czy będą miały tyle odwagi, żeby stanąć oko w oko z jury, które jest trudne i nie zawsze delikatnie obchodzi się z kandydatkami, które pragną zostać modelkami.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge