O internecie, komputerach, systemach - o wszystkim

Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy udostępniany przez bank jest legalnie umową, w której instytucja finansowa, czyli określony bank daje kredytobiorcy na zdefiniowany czas określoną kwotę, którą kredytobiorca obliguje się spłacić w określonym czasie i na warunkach umiejscowionych w umowie wraz z procentami.

Pomimo tego że banki zarabiają na tym, że dostarczają mieszkańcom kredytów (no bo obecnie wabiące oprocentowanie kredytu wynosi około 16 %, podczas gdy najbardziej atrakcyjna lokata bankowa oscyluje w granicach 5 %), to jednak powinno się spełnić szereg warunków, aby taki kredyt zdobyć, czyli między innymi powinno się posiadać stałe środki utrzymania i to na tyle wysokie, aby móc ten debet spłacić, umowę z pracodawca sygnowaną na długi czas, nie można mieć żadnych innych długów ani podjętych pożyczek, trzeba mieć czystą historię w Biurze Informacji Kredytowej oraz nie można być wpisanym do Krajowego Rejestru Długów.

Ponadto dobrze jest mieć też współmałżonka, bowiem osoby, które nie bytują w związkach małżeńskich, mają mniejsza szanse na uzyskanie pożyczki. Jednakże to się od jakiemuś czasu transformuje, bo masy coraz częściej zaciągają pożyczki na mniejsze pieniądze. Wcześniej zaciągano kredyty, aby móc kupić własne m czy wybudować sobie budynek wolnostojący. Aktualnie pożyczki brane są po to, ażeby móc zakupić kieckę weselną, darować rodzinie cenne upominki na święta czy wyjechać na wymarzone ferie. Stąd też poza zwykłymi kredytami gotówkowymi banki przedstawiły do swojej oferty także różne kredyty, na przykład kredyt na dowód, szybkie pożyczki gotówkowe czy kredyty na dostępnych warunkach (Infox.org.pl) bez BIK.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge