O internecie, komputerach, systemach - o wszystkim

Kredyty bankowe na święta

Boże Narodzenie wkrótce. Rozumiemy, że jest to nie tylko wyjątkowy i ciepły okres, ale także ten okres w roku, kiedy jesteśmy przymuszeni nadwyrężyć swój rodzinny sejf. Tak, wydatki na święta są potrzebne. Musimy się przecież liczyć ze bożonarodzeniową kolacją, na którą zjawi się połowa naszej rodziny, więc nie można ich umieścić przy stole, na którym stoi mniej niż dwanaście dań.

Do tego dochodzi oczywiście sprawa darów świątecznych, drzewka świątecznego a co za tym idzie ozdób choinkowych, lampek świątecznych, stroików czy odświętnych kostiumów. Można spróbować oszczędzać cały rok pewną kwotę ze comiesięcznej pensji lub chociaż od września czy sierpnia, bo wiadomo też, że sporo oszczędności wydajemy podczas wakacji na wyjazdy czy atrakcje dla dzieci.
Ale jest też alternatywne wyjście.

To właśnie przed świętami wiele banków włącza do swojej oferty pożyczki na święta czy świąteczne kredyty bez bik dla osób z długami (Bankii.pl). Są te pożyczki chyba niżej oprocentowane i nie trzeba spełniać zbyt wysokich wymogów, aby je otrzymać. Wystarczy przejść się do banku ze swoim dowodem osobistym i podać sumę, jaką chcemy otrzymać. Oczywiście nie może być ona zbytnio wygórowana, ponieważ takie kredyty na święta mają swoje ograniczenia.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge