O internecie, komputerach, systemach - o wszystkim

Konkursy

Jakie konkursy są najlepsze? Bezspornie darmowe konkursy a także te, które wygrywamy albo chociaż mamy dużą perspektywę wygrać. Im mniej jednostek o nim wie, tym jest rzecz jasna większa sposobność na wygraną.

Chyba jeden z najpoczytniejszych polskich dzienników, który poza ogólnopolskim wydaniem ma również bonus lokalny, w którym co wtorek ogłaszane są ciekawe konkursy nie tylko internetowe. Osoby, które jako jedne z pierwszych nadadzą smsa pod podany numer telefonu zwyciężają bilety: do kina, do teatru, na przedstawienie czy w jakieś inne fajne miejsce : Darmowekonkursy.pl. Jak dla mnie to trafny pomysł, bo pozwala szerzyć w społeczeństwie kulturę, no i jeśli się wygra to za małe pieniądze (chyba maksymalnie 2 złote) można pójść z kimś do kina czy teatru.
Też rozmaite stacje radiowe robią co jakiś czas darmowe konkursy. Wystarczy przedzwonić pod wskazany numer i niekiedy nie musieć nawet odpowiadać na pytanie, aby wygrać markowe pachnidło, wieczerzę w elitarnej restauracji czy bilet wstępu na drogą imprę w słynnym klubie.
Raz udało mi się wygrać w takim konkursie bilety do kina. Chociaż trzeba było trochę poszukać w internecie, aby znać odpowiedź na pytanie, jednak radość z wygranej była olbrzymia. Nigdy potem już mi się nie udało powtórzyć tego małego sukcesu.
Ale w jakieś rozgłośni radiowej też coś wygrałam. Co prawda to koleżanka mi napisała smsem prawidłową odpowiedź i powiedziała, żebym zadzwoniła, bo ona już zużyła swoją szansę, ale biletami się podzieliłyśmy.
Również darmowe turnieje internetowe mogą nam pozwolić zdobyć atrakcyjne nagrody. Jeżeli puszczenie maila jest bezpłatnego lub sms konkursowy niewiele kosztuje, może warto wziąć udział.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge