Social lending

Pożyczki od osób prywatnych od jakiegoś czasu są niezwykle popularne. Stały się alternatywą dla pożyczek okolicznościowych dawanych przez banki oraz instytucje inne niż banki.

 

Osoby, które nie mają umowy nie mogą skorzystać z pomocy wzięcia pożyczki okolicznościowej w banku, ostatnimi czasy zamiast iść się po pożyczkę chwilówkę do innych firm pożyczkowych, szukają osoby prywatnej. Pożyczki społecznościowe dotarły do Polski z Anglii jeszcze w latach 90 ubiegłego wieku, jednakże dopiero od niedawna Polacy zdają się im ufać, korzystają z nich częściej. W większości są szczęśliwi, bowiem udało im się otrzymać pieniądze pilnie potrzebne, na korzystnym oprocentowaniu, a do tego mogli oddać pożyczkę społecznościową od razu kiedy dostaną pieniądze, nie ma konieczności czekać. Jeśli zastanawiasz się gdzie szukać pomocy kiedy potrzebujesz pieniędzy i czy jest to bezpieczne, to powinieneś na pewno odwiedzić polską domenę o pożyczkach społecznościowych. Znajdują się tam wszelkie wiadomości o pożyczkach prywatnych, czym są i na jakich zasadach mogą być dawane.

A także jeśli masz zamiar z nich skorzystać to musisz wiedzieć, że niezbędna jest najpierw rejestracja, a administrator będzie musiał skontrolować przedstawione przez Ciebie dane. Wszystko dla Twojego bezpieczeństwa. Transakcje są monitorowane. Pożyczkodawca umawia się z osoba, która chce dostać pieniądze na okres pożyczki, wysokość pożyczki, termin spłaty a także oprocentowanie. Ze względu na to, że te rzeczy można ustalać indywidualnie niekiedy może okazać się, że social lending online (Gold-factory.net) jest lepsza od tej pożyczka udzielana przez bank.

Tags: ,

This entry was posted on Saturday, January 29th, 2011 at 8:49 pm You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Social lending”

Gdzie w Polsce pożyczki prywatne December 3rd, 2012 at 11:30 am

Tyle się ostatnio mówi o drogich pożyczkach pozabankowych. Ponieważ potrzebuję pieniędzy szukam gdzie mogę je tanio pożyczyć. Ponieważ mogę dać w zastaw samochód, to pomyślałem, że dobrym rozwiązaniem będzie pożyczka prywatna.
Gdzie szukać takich pożyczek ?

Leave a Reply

CommentLuv badge

*