Pożyczki pozabankowe na święta

Już za niedługo pierwsza gwiazdka. Tak, tak, to wspaniały i przede wszystkim rodzinny moment. W tym czasie prawie każda, cała rodzina zbiera się przy jednym stole i cieszy się czasem szczęśliwie ze sobą spędzonym… Ale czy tylko? Oczywiście, że nie, bo święta to także ten okres, kiedy wydajemy sporo więcej oszczędności niż zazwyczaj. Bo przecież jak co roku trzeba urządzić pokaźną wigilię z dwunastoma potrawami, szczególnie jeśli ma się pokaźną rodzinę lub jeśli zaprasza się teściów czy rodzeństwo do siebie. I wtedy zaczyna się problem, skąd wziąć na to wszystko gotówkę.

Można zawsze usiłować pożyczki od rodziny czy znajomych, ale bezpieczniej tego unikać, ponieważ przed świętami każdy ma wyższe potrzeby i nikomu nie uśmiecha się wówczas pożyczać większej sumy pieniędzy. A jak użyjemy ze świątecznych kredytów to przynajmniej będziemy zrelaksowani, że zaspokoimy podstawowe wymagania rodziny i nie rozczarujemy najbliższych w święta. Jeśli zdarzyło się, że mamy problem z BIK to możemy spróbować załatwić pożyczki pozabankowe z komornikiem bez bik  dlatego, że są one prościej i szybciej dostępne niż tradycyjne kredyty bankowe.

Tags: ,

This entry was posted on Friday, January 21st, 2011 at 5:08 pm You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

CommentLuv badge

*