Kredyty bez zaświadczeń

Jak szukasz nie drogiego kredytu, w którym nie będziesz musiał udostępniać w banku żadnych zaświadczeń, bo rozumiesz, że nie masz za bardzo wysokiej zdolności kredytowej z przeróżnych przyczyn, zatem powinieneś wiedzieć czym są pożyczki bez zaświadczeń.
Te kredyty są z reguły dawane na dowód i potrzebne jest do tego przyniesienie świadectwo o przychodach.

Pożyczki bez zaświadczeń przeznaczone są dla klientów, którzy dotąd terminowo spłacali swoje kredyty a teraz nie mogą uzyskać zaświadczeń o dochodach. Poza tym te pożyczki mogą wziąć wszyscy, czyli emeryci, renciści oraz ludzie niezarabiający zbyt dobrze. Dzięki nim nie trzeba się zastanawiać nad tym, jak to z miesięcznej pensji opłacić podarunki choinkowe, wyjazd dzieci czy prezent na ślub dzieci. Te kredyty bez zaświadczeń nie są jednak zbyt duże i można je stosunkowo nietrudno spłacić. Pamiętajmy jednak, że kredyt bez zaświadczeń o nie zaleganiu w zus (Kredytol.pl) mogą być jednak nieco droższe niż klasyczne pożyczki oferowane przez banki ponieważ są bardziej dostępne.

Tags: ,

This entry was posted on Tuesday, January 25th, 2011 at 4:44 pm You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

CommentLuv badge

*